Znalostní báze
simpu.net/support > simpu.net support helpdesk > Znalostní báze

Baterie notebooku se nenabíjí, ale notebook funguje s napájecím adaptérem

Řešení

Nejdříve notebook vypněte. Odpojte napájecí adaptér, vyjměte baterii a stiskněte a držte stisknuté tlačítko pro zapnutí po dobu 60 sekund.

 

Pak připojte napájecí adaptér ANIŽ vložíte baterii zpět do notebooku. Zapněte notebook, otevřete "Správce zařízení" (např. stisknutím pravého tlačítka na ikoně Počítač, kde v nabídce zvolíte "Vlastnosti" a pak v dalším okně "Správce zařízení"). Kliknutím otevřete skupinu "Baterie", kde by měla být položka "Microsoft ACPI Compliant Control Method Battery" a pravým tlačítkem zvolte "Odinstalovat". Nedávejte odinstalovat nic dalšího!

 

Jakmile je odinstalace skončena, vypněte notebook a odpojte napájecí adaptér. Vložte zpět baterii do notebooku a zapněte ho POUZE na baterii bez připojeného napájecího adaptéru. Windows provede automaticky novou instalaci ovladače, nechte Windows běžet několik minut. Pak notebook opět vypněte. Teď připojte napájecí adaptér (s baterií stále vloženou) a zapněte notebook a podívejte se, zda tato procedura pomohla.

 

zdroj a diskuze:

http://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Lockups-Freezes-Hangs/Laptop-battery-not-charging-but-laptop-works-with-power/td-p/1049529

 
Byl tento příspěvek užitečný? ano / ne
Podobné příspěvky Bluetooth mouse lose connection every few minutes
Podrobnosti
Příspěvek č.: 3
Kategorie: Notebooky
Datum vložení: 2014-09-12 17:28:27
Počet zobrazení: 462
Hodnocení (počet hlasů): Article rated 3.4/5.0 (5)

 
« Zpět

 
Powered by Help Desk Software HESK, in partnership with SysAid Technologies