Baterie notebooku se nenabíjí, ale notebook funguje s napájecím adaptérem

Nejdříve notebook vypněte. Odpojte napájecí adaptér, vyjměte baterii a stiskněte a držte stisknuté tlačítko pro zapnutí po dobu 60 sekund.

 

Pak připojte napájecí adaptér ANIŽ vložíte baterii zpět do notebooku. Zapněte notebook, otevřete "Správce zařízení" (např. stisknutím pravého tlačítka na ikoně Počítač, kde v nabídce zvolíte "Vlastnosti" a pak v dalším okně "Správce zařízení"). Kliknutím otevřete skupinu "Baterie", kde by měla být položka "Microsoft ACPI Compliant Control Method Battery" a pravým tlačítkem zvolte "Odinstalovat". Nedávejte odinstalovat nic dalšího!

 

Jakmile je odinstalace skončena, vypněte notebook a odpojte napájecí adaptér. Vložte zpět baterii do notebooku a zapněte ho POUZE na baterii bez připojeného napájecího adaptéru. Windows provede automaticky novou instalaci ovladače, nechte Windows běžet několik minut. Pak notebook opět vypněte. Teď připojte napájecí adaptér (s baterií stále vloženou) a zapněte notebook a podívejte se, zda tato procedura pomohla.

 

zdroj a diskuze:

http://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Lockups-Freezes-Hangs/Laptop-battery-not-charging-but-laptop-works-with-power/td-p/1049529

Podrobnosti článku

ID článku:
3
Kategorie:
Datum přidání:
2014-09-12 18:28:27
Zobrazení:
717
Hodnocení (Hlasy):
(145)

Související položky